Używamy narzędzi do analizy sposobu korzystania przez użytkowników z naszych stron internetowych w celu ich zoptymalizowania. W każdej chwili możesz nie wyrazić na to zgody, klikając tutaj.

Używamy narzędzi, by zapewnić Ci indywidualną informację produktową o przeznaczeniu marketingowym, również poza naszą stroną internetową. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, klikając tutaj.
OK Zmień ustawienia

POZNAJ NASZYCH MAŁYCH EKSPERTÓW

9 lipca zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie „Najczulszy ekspert świata”. Zobacz radość najczulszych ekspertów od pielęgnacji. I Ty podaruj swojemu maluszkowi jak najwięcej czułości!

Etap 1

Lista zwycięzców

Etap 2

Lista zwycięzców

Etap 3

Lista zwycięzców

Regulamin

POROZMAWIAJMY O CZUŁOŚCI

Dziecko to mały ekspert, który tworzy wyjątkowy język czułości ze swoją mamą. Język, który mówi wszystko, choć nie ma w nim żadnych słów. Język bliskości i najpiękniejszej relacji. Czułość, która pozwala mamie poznać swojego maluszka najlepiej na świecie.


O to, jaką rolę w rozwoju dziecka odgrywa czułość, zapytaliśmy dr n. hum. Justynę Korzeniewską - eksperta w dziedzinie psychologii.


Mamy wiedzą najlepiej

Nikt nie zna potrzeb naszych milusińskich ekspertów tak dobrze, jak ich mamy.
Zapytaliśmy niektóre z nich, jak hipoalergiczne mleczko dla niemowląt Bambino pomaga im w codziennej pielęgnacji skórki nawet najbardziej wymagających ekspertów!

influencer

@mrsrose_life

Wiktoria

Najbardziej lubię momenty wspólnej pielęgnacji 🌞 Mamy takie nasze rytuały, do których niezbędne są produkty @bambino_kosmetyki (są po prostu niezastąpione!).

influencer

@leo.myworld

Igor

Nigdy bym nie pomyślała, że kiedyś będę rozumiała się z kimś bez słów. Od kiedy są na świecie moje szkraby, stało się to banalnie proste.

influencer

@cisz3wska

Maja

Mój ulubiony moment dnia to czas pielęgnacji, wtedy zbliżamy się do siebie jeszcze bardziej - poprzez dotyk i bliskość. Lubię widzieć, gdy jest tak zrelaksowana.♥

influencer

@fit_porcelain

Oliwka

Oliwka powoli zaczyna już mówić, ale mimo wszystko nasza komunikacja odbywa się na zasadzie odczytywania gestów tej małej istotki. 😍 Jest takim małym ekspertem od okazywania czułości...

influencer

@mostecjuszka

Hania

Kiedy śmieje się od ucha do ucha i machając rączkami i nóżkami jakby biegła w maratonie, to widzę, że jest dokładnie tak jakby chciała żeby było 😁

influencer

@Marzolenka

Lilianna

To od dzieci możemy nauczyć się okazywać najczulsze emocje 🤗. A jeśli chodzi o delikatną pielęgnację, zawsze mogę polegać na mojej małej ekspertce, od razu widzę czy wszystko gra 😄

influencer

@Mamo_juz

Jagoda

Ja właśnie znalazłam to wszystko w swojej córce - Jagodzie. Jest małym ekspertem w pokazywaniu swoich potrzeb, a ja całkiem dobrze je odczytuję i ta więź jest chyba najpiękniejszą na świecie.

influencer

@Byledodrzemki

Jagódka

Ale teraz już rozumiemy się bez słów, jej uśmiech wyraża wszystko 😍 Zawsze potrafi mi przekazać, jakiej pielęgnacji potrzebuje, w końcu mój mały ekspert od czułości wie najlepiej 😄