Używamy narzędzi do analizy sposobu korzystania przez użytkowników z naszych stron internetowych w celu ich zoptymalizowania. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, klikając tutaj.
Klikając przycisk „Wyrażam zgodę”, akceptujesz stosowanie przez nas narzędzi międzywitrynowych do przekazywania Ci indywidualnych informacji w celach marketingowych poprzez partnerów, również poza naszą stroną internetową. Narzędzia te pozwalają nam prezentować spersonalizowane reklamy internetowe, a także korzystać z rozszerzonych możliwości analizy i oceny grup docelowych oraz zachowania użytkowników. Wyrażasz też zgodę na to, że dane te mogą być przekazywane do krajów trzecich poza Europejskim Obszarem Gospodarczym bez odpowiedniego poziomu ochrony danych (zwł. USA). Istnieje możliwość, że władze mogą uzyskać dostęp do tych danych bez żadnych środków prawnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając tutaj.
WYRAŻAM ZGODĘ
> DOSTOSUJ
Życie rodzinne

Życie rodzinne

Narodziny dziecka to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu – jeśli nie najważniejszy. Życie rodzinne wiąże się nie tylko ze wspólnym spędzaniem czasu, ale także obowiązkami czy wyjątkowymi chwilami. Sprawdź, co na ten temat przygotowaliśmy w naszych wpisach. 

Jak rozmawiać o emocjach z dziećmi?

Pojawienie się pierwszego dziecka to niesamowity moment w życiu każdego rodzica. Chociaż niesie ze sobą wiele radości, z czasem w życiu rodzinnym mogą pojawić się także bardziej wymagające chwile. Każde dziecko w rodzinie prędzej lub później zacznie pokazywać swoje emocje i buntować się. Jak w takiej sytuacji rozmawiać z pociechą? Przeczytaj nasze porady, jak wytłumaczyć maluchowi jego złość czy wybuchy emocji. U nas znajdziesz rozwiązanie każdej kłopotliwej sytuacji!

Przełomowe momenty w rodzinie

Planowanie rodziny i wspólnej przyszłości jest piękne i wiąże się z wieloma szczęśliwymi chwilami. Pojawienie się nowego członka rodziny jest oczywiście nie tylko wielkim wydarzeniem, ale również ogromną odpowiedzialnością. Dziecko musi nie tylko mieć zapewnione odpowiednie warunki do życia i rozwoju, ale też czuć się ważne i kochane. Nie inaczej jest w przypadku pojawienia się rodzeństwa. Jak wytłumaczyć najmłodszym nadchodzące zmiany w rodzinie? Nie wiesz, jak porozmawiać ze swoimi dziećmi o narodzinach brata lub siostry? To ważne i poniekąd stresujące momenty w każdej rodzinie, jednak z odpowiednim podejściem nie musisz się bać. Przygotowaliśmy dla Ciebie porady, jak wyjaśnić dziecku nową sytuację i przygotować je na pojawienie się nowego członka rodziny.