Od 60 lat

Ponad 60 lat zaufania Mam

Bambino – znasz je doskonale i być może poznałaś je już jako dziecko. Zmieniały się czasy i zmieniała się moda, a Bambino wciąż pozostało takie samo. Ta marka jest z nami od 60 lat i pozostanie na jeszcze dłużej.

Jej delikatność dawała dzieciom pielęgnację od kiedy tylko pojawiła się na rynku. Była z Tobą, kiedy zajmowała się Tobą Twoja mama, i jest z Tobą teraz, gdy Ty także chcesz dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Bambino jest z nami z pokolenia na pokolenie.

1955 rok
To właśnie w tym roku otworzyły się pierwsze udokumentowane karty historii marki. W fabryce Pollena-Lechia po raz pierwszy powstała oliwka dla dzieci, czyli produkt, z którego marka słynie do dzisiaj. Już wtedy była delikatna, bogata w witaminy i olejek arachidowy. Dbała o skórę maleństwa od pierwszych dni jego życia.
1955 rok
1979 rok
Wkrótce po pojawieniu się pierwszej Oliwki Bambino, jej jeden z głównych składników (olejek arachidowy) zastąpiono olejkiem sojowym. Jest on głównym składnikiem tych kosmetyków do dzisiaj – dzięki niemu Bambino pozostawia skórę miękką i gładką.
1979 rok
Lata 80.
Dla Bambino wciąż najważniejsza była opieka. Właśnie dlatego do oliwki już wkrótce dołączył delikatny krem dla niemowląt i dzieci, który najpierw opierał się na składnikach Kremu NIVEA, a potem został unowocześniony i dostosowany do skóry maluchów – wszystko po to, by zachować jej naturalną równowagę oraz ochronę przed wysuszeniem.
Lata 80.
Lata 90.
Dla Bambino to okres wielkiego rozwoju. Marka każdego dnia reagowała na potrzeby matek, polepszała skład swoich kosmetyków i pracowała nad kompleksową pielęgnacją dla dzieci. Bambino stworzyło produkty z klinikami Dermatologii i Pediatrii, które wyróżniono Złotym Medalem Międzynarodowych Tragów Poznańskich oraz Złotym Medalem w konkursie „Cudze chwalicie, swojego nie znacie”. Wśród nich były nitki mydlane, charakterystyczne dla tamtych czasów.
Lata 90te.
Lata 2000.
Nowe milenium to dla Bambino nowe możliwości. Do serii Bambino dołączyły m.in. szampon czy chusteczki dla dzieci i niemowląt, które nie wysuszają skóry i dbają o nią z najwyższą delikatnością. Cel więc pozostał ten sam: subtelna pielęgnacja dla najmłodszych.
Lata 2000.
Dziś
Dziś Bambino to marka, która od 60 lat troszczy się o delikatną skórę maluszków. 11 produktów zapewnia łagodną pielęgnację ich wrażliwej skóry każdego dnia. Produkty te są bezpieczne, skuteczne i zapewniają odpowiednią ochronę. Dzięki zaufaniu rodziców towarzyszą dzieciom już od pierwszych dni życia.
Dziś