Używamy narzędzi do analizy sposobu korzystania przez użytkowników z naszych stron internetowych w celu ich zoptymalizowania. W każdej chwili możesz nie wyrazić na to zgody, klikając tutaj.

Używamy narzędzi, by zapewnić Ci indywidualną informację produktową o przeznaczeniu marketingowym, również poza naszą stroną internetową. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, klikając tutaj.
OK Zmień ustawienia
Najczulszy ekspert
Artykuły

Mamy wiedzą najlepiej

Nikt nie zna potrzeb naszych milusińskich ekspertów tak dobrze, jak ich mamy.
Zapytaliśmy niektóre z nich, jak hipoalergiczne mleczko dla niemowląt Bambino pomaga im w codziennej pielęgnacji skórki nawet najbardziej wymagających ekspertów!

influencer

@mrsrose_life

Wiktoria

Najbardziej lubię momenty wspólnej pielęgnacji 🌞 Mamy takie nasze rytuały, do których niezbędne są produkty @bambino_kosmetyki (są po prostu niezastąpione!).

influencer

@leo.myworld

Igor

Nigdy bym nie pomyślała, że kiedyś będę rozumiała się z kimś bez słów. Od kiedy są na świecie moje szkraby, stało się to banalnie proste.

influencer

@cisz3wska

Maja

Mój ulubiony moment dnia to czas pielęgnacji, wtedy zbliżamy się do siebie jeszcze bardziej - poprzez dotyk i bliskość. Lubię widzieć, gdy jest tak zrelaksowana.♥

influencer

@fit_porcelain

Oliwka

Oliwka powoli zaczyna już mówić, ale mimo wszystko nasza komunikacja odbywa się na zasadzie odczytywania gestów tej małej istotki. 😍 Jest takim małym ekspertem od okazywania czułości...

influencer

@mostecjuszka

Hania

Kiedy śmieje się od ucha do ucha i machając rączkami i nóżkami jakby biegła w maratonie, to widzę, że jest dokładnie tak jakby chciała żeby było 😁

influencer

@Marzolenka

Lilianna

To od dzieci możemy nauczyć się okazywać najczulsze emocje 🤗. A jeśli chodzi o delikatną pielęgnację, zawsze mogę polegać na mojej małej ekspertce, od razu widzę czy wszystko gra 😄

influencer

@Mamo_juz

Jagoda

Ja właśnie znalazłam to wszystko w swojej córce - Jagodzie. Jest małym ekspertem w pokazywaniu swoich potrzeb, a ja całkiem dobrze je odczytuję i ta więź jest chyba najpiękniejszą na świecie.

influencer

@Byledodrzemki

Jagódka

Ale teraz już rozumiemy się bez słów, jej uśmiech wyraża wszystko 😍 Zawsze potrafi mi przekazać, jakiej pielęgnacji potrzebuje, w końcu mój mały ekspert od czułości wie najlepiej 😄

Twój maluszek to najczulszy ekspert świata od pielęgnacji.
Nie poradniki, nie tutoriale, a uśmiech na słodkiej buźce Twojego dziecka powie Ci, co służy mu najlepiej!

By zadowolić nawet najbardziej wymagających maluchów stworzyliśmy hipoalergiczne mleczko dla niemowląt z linii hiperdelikatnych produktów Bambino.

Wypróbuj i podaruj swojemu małemu ekspertowi jak najwięcej czułości!

WYPRÓBUJ HIPOALERGICZNE MLECZKO DLA NIEMOWLĄT

Podaruj swojemu małemu ekspertowi jak najwięcej czułości!
Sięgnij po hipoalergiczne mleczko dla niemowląt Bambino, stworzone do pielęgnacji skóry nawet najbardziej wymagających maluszków.

Od pierwszego dnia wszystko cacy
Produkty dla niemowląt Właściwości mleczka
Emolient

Zawiera emolient

Bezzapachowe

Bezzapachowe

Gładka skóra

Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku

Łagodzi

Łagodzi swędzenie i likwiduje zaczerwienienia

Delikatny

Do wyjątkowo delitanej skóry, skłonnej do alergii, atopowej

Poznaj całą linię hiperdelikatnych produktów Bambino.

POZNAJ NASZYCH MAŁYCH EKSPERTÓW

9 lipca zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w konkursie „Najczulszy ekspert świata”. Zobacz radość najczulszych ekspertów od pielęgnacji. I Ty podaruj swojemu maluszkowi jak najwięcej czułości!

Etap 1

Lista zwycięzców

Etap 2

Lista zwycięzców

Etap 3

Lista zwycięzców

Regulamin

POROZMAWIAJMY O CZUŁOŚCI

Dziecko to mały ekspert, który tworzy wyjątkowy język czułości ze swoją mamą. Język, który mówi wszystko, choć nie ma w nim żadnych słów. Język bliskości i najpiękniejszej relacji. Czułość, która pozwala mamie poznać swojego maluszka najlepiej na świecie.


O to, jaką rolę w rozwoju dziecka odgrywa czułość, zapytaliśmy dr n. hum. Justynę Korzeniewską - eksperta w dziedzinie psychologii.